Zákony Alfa9 Zákony Alfa9

Upozornění: služby tohoto serveru byly ukončeny k 30.11.2017.

Zákony Alfa9

Stručný obsah

Proč předplatné?

Souvztažnosti

Odpisy majetku

O legislativě

Jak se vyznat...?

Dokumenty EU

Proč předplatné?

Nejčastější otázka na naše obchodníky zní: "Proč si mám platit za přístup k zákonům, když totéž lze získat zdarma na internetu?" Důvodů je více:

Stát neposkytuje úplná znění! My ano. Ve Sbírce zákonů ČR jsou uveřejňovány jen zákony zcela nové; pro starší zákony již vycházejí jen jejich změny a doplňky. Tyto novely se musí ručně zapracovat - a to je práce, kterou mimo jiné děláme.

Potřebujete aktuální znění zákona, a vědět, od kdy do kdy jej můžete použít. To není samozřejmost. V jedné novele běžně platí jednotlivé změny od různých období a není snadné se v tom vyznat. Proto vytváříme jednotlivá znění zákonů s jasně vymezeným rozmezím dat platnosti.

Chcete znát souvislosti. Za nízkou cenu nabízíme komplet všech platných zákonů včetně starších znění. Zákony jsou provázány odkazy. Každý zákon má svůj obsah. Komplexnost oceníte nejen až budete řešit komplexní problém.

Špičkové vyhledávání. Náš vyhledávací algoritmus je optimalizovaný pro vyhledávání v zákonech. Kombinuje několik metod hledání, upřednostňuje dokumenty z důležitějších zdrojů (např. Sbírka zákonů) před méně důležitými (návrhy zákonů z Poslanecké sněmovny). Používá časování a skloňování. Umí vyhledávat fráze. Vyhledává ve všech směrnicích a nařízeních EU.

Vše na jednom místě. Sbírka zákonů je jádro věci, ale námi zpracovávaný okruh zdrojů je mnohem širší! Finanční zpravodaj, směrnice EU, důležité pokyny z webových stránek Ministerstva financí a další.

Servery Alfa9 provozuje Soft Books, s.r.o.
Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace o cookies.
✔ O.K.